Přejít k hlavnímu obsahu
x

Doplňky stravy

Vitality strip

Doplněk stravy. Napomáhá svým složením zvýšit duševní a fyzickou výkonnost, ochraňuje buňky před oxidativním stresem, podporuje normální funkci imunitního systému. KDYKOLIV, KDEKOLIV, SNADNÉ UŽITÍ! Rozpustí a vstřebá se během několika vteřin. Vhodné pro ty, co neumí nebo nemohou polykat tablety.

Immunity

Přírodní potravinový doplněk podporující zdraví a normální funkci imunitního systému. IMMUNITY - COLOSTRUM 60 kapslí s obsahem Colostra IgG40 PROBIO s probiotickým kmenem LACTOSPORE. Tyto kapsle jsou jedinečnou kombinací živočišného a rostlinného původu celkově podporující zdraví. IMMUNITY je přírodní potravinový doplněk podporující zdraví a normální funkci imunitního systému....

Omega 3

Omega 3 1000 mg, EPA 180 mg, DHA 120 mg Výrobek Omega 3 s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin je určen k péči o srdce, cévy a další tělesné funkce. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku na mozek a na zrak se dosáhne při příjmu 250 mg DHA, tj. 3 tobolek denně.

Extra Vitamin C

Extra Vitamín C 500 mg je potravinový doplněk podporující zdraví a normální funkci imunitního systému. Extra Vitamín C je vyroben speciální technologií mikropelet, které zajistí že se Vitamín C do organismu neuvolní jednorázvě, ale postupně v průběhu 12 hodin. Vitamín C podporuje imunitní systém a obranyschopnost organismu. Napomáhá procesu vstřebávání železa z potravy a je také nezbytný pro energetický metabolismus

Q10 Restart

Doplněk stravy - 500 ml (15 dávek) Jedinečné složení speciálně vyvinuté pro firmu EDENLIVE Tento produkt byl speciálně vyvinut pro vyrovnání nedostatku koenzymu Q10 v těle Různé zdravotní potíže, únava, kosmetické vady a psychické rozladění mohou být první známkou toho, že v našem organizmu chybí nějaké vitamíny! Při užívání našeho Q10 RESTARTU po dobu 90 dní restartujete kompletně Váš organizmus a imunitní systém.

Active 4v1

Active 4v1 je jedinečný produkt kloubní výživy určený všem, jejichž klouby jsou pravidelně namáhané - starší i mladší generaci i sportovcům a jeho jedinečné složení nevyživuje jen klouby, ale i vaši pleť, vlasy, nehty i zuby. Obsahuje 4 nejdůležitější složky - Vitamin C, Boswellia Serrata, Kyselina Hyaluronová, Kolagen. V jednom balení je 30 tablet.

Aloe vera - absolut

Jedná se o 99,5% čistou šťávu z aloe s dužinou. Aloe vera Barbadensis Miller pochází z Mexika. Šťáva z Aloe Vera obsažená ve výrobku je certifikovaná Mezinárodní vědeckou radou pro Aloe vera I.A.S.C Aloe obsahuje více než 200 aktivních složek. Nejdůležitější z nich jsou polysacharidy s dlouhým řetězcem, jejichž obsah v základní surovině je dodavatelem zaručen dokladem analýzy a pohybuje se nad 9%. Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných...

Red life

Maximální míra absorbce díky speciálním ginsenosidům. Doplněk stravy. 5.generace ženšenu. Maximální míra absorbce díky speciálním ginsenosidům. RYCHLÝ EFEKT !! BEZ PŘÍCHUTI A AROMA !! 100% práškového extraktu z korejského červeného ženšenu pouze v kapslích.